Acasă / Obiecte sanitare / Bideuri stative / Inspira SQUARE Bideu din porţelan A357537000
Inspira SQUARE Bideu din porţelan A357537000
Categorii: Bideuri stative, Obiecte sanitare
  • Descriere
  • Informații suplimentare
  • Recenzii (0)
Descriere
Caracteristici
  • Capacitate bideu (l): 7.5
  • Configuraţie ventil de scurgere: 1 Ventil de scurgere
  • Distanţă între orificiile de admisie apă (mm): 150
  • Formă: Pătrată
  • Set de fixare: Inclus
  • Spate lipit de perete
  • Tip instalare: Pe pardoseală
  • Înălţime orificiu admisie apă (mm): 180
Dimensiuni
  • Lungime: 370 mm.
  • Latime: 560 mm.
  • Înălţime: 400 mm.